Czym jest Energy Plus?

Szkoła językowa w 100% ONLINE

Energy Plus to szkoła języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i języka polskiego dla obcokrajowców online. Celem nadrzędnym jest połączenie zalet tradycyjnej szkoły z najnowocześniejszą technologią. Zajęcia polegają na tym, że tak jak w tradycyjnej szkole lekcje prowadzone są na żywo, lecz zamiast sali lekcyjnej uczestniczysz w lekcji w pokoju online widząc i słysząc lektora oraz pozostałe osoby na zajęciach w przypadku zajęć grupowych.

Ucząc się w tej szkole, przełamiesz barierę mówienia w języku obcym, przygotujesz się do wyjazdów zagranicznych, znajdziesz lepiej płatną pracę lub zdasz egzamin językowy. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania – od początkującego po biegłe posługiwanie się językiem. Lekcje odbywają się online, za pomocą video-chata. Mogą odbywać się w regularnie lub mieć charakter indywidualny, gdzie terminy zajęć ustalane są na bieżąco. Zazwyczaj są to kursy indywidualne, ale mogą też być przeprowadzane w niewielkich grupach. Kursanci uczestniczą w lekcji z domu lub innego dogodnego miejsca na świecie.

Skontaktuj się z nami

Energy Plus oferuje również swoim klientom korporacyjnym oraz indywidualnym usługi translacyjne w takich parach jak:

• język polski arrow język angielski
  • język polski arrow język niemiecki
  • język polski arrow język francuski
  • język polski arrow język hiszpański
  • język polski arrow język fiński
  • język fiński arrow język angielski

Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania usług translacyjnych w innych językach. Ponadto zajmujemy się korektą tekstów w wyżej wymienionych językach lub innych na życzenie klienta, a także zapewniamy naszą pomoc w jakichkolwiek innych kwestiach językowych.

Jak to się zaczęło?

Pomysł założenia szkoły językowej online oraz świadczenia usług translatorskich narodził się z uwagi na rosnące zainteresowanie nowoczesną technologią w edukacji oraz faktem, że kursy lub tłumaczenia mogą być przeprowadzane z dowolnego miejsca w Polsce czy poza jej granicami.

Założycielka

Jestem lektorką i tłumaczką, która potrafi nie tylko porwać do nauki, ale zainspirować językiem, a przy tym jestem otwarta na nowe technologie i nowe metody nauczania. Ukończyłam studia nauczycielskie uzyskując tytuł magistra filologii angielskiej. Mimo ponad siedemnastoletniego doświadczenia zawodowego mam świadomość, że muszę nieustannie się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności dlatego regularnie uczestniczę online na warsztatach organizowanych między innymi przez Oxford University Press i Cambridge University Press.

Ponadto, ukończyłam wiele międzynarodowych kursów metodycznych dla lektorów języka angielskiego między innymi w Londynie w Anglii; w Pafos na Cyprze, w Cork i w Dublinie w Irlandii, w Valetcie, stolicy Malty.

Klienci

Obecnie oferta skierowana jest dla przedsiębiorstw, które w ramach dokształcania swoich pracowników dają im możliwość rozwijania swoich umiejętności językowych poprzez naukę języka obcego lub polskiego (dla obcokrajowców) online.

Ponadto są to Polacy mieszkający w Polsce, jak i poza granicami kraju chcący poszerzać wiedzę i umiejętności z języka obcego znajdującego się w naszej ofercie oraz osoby mieszkające w Polsce lub poza nią, które chcą nauczyć się języka polskiego zarówno dla potrzeb prywatnych jak i zawodowych.
Co więcej, odbiorcami Energy Plus są również osoby prywatne i instytucje, którym oferujemy usługi translacyjne w takich parach jak:

• język polski arrow język angielski
  • język polski arrow język niemiecki
  • język polski arrow język francuski
  • język polski arrow język hiszpański
  • język polski arrow język fiński
  • język fiński arrow język angielski

Ponadto zajmujemy się korektą tekstów w wyżej wymienionych językach, a także zapewniamy naszą pomoc w jakichkolwiek innych kwestiach językowych.