Kursy językowe

Dlaczego warto uczyć się z nami?

METODA ENERGY PLUS

Oparta jest na programie całkowitej imersji. Dzięki niej nowe umiejętności językowe nabywa się bardzo szybko, poprzez interakcje zbliżone do naturalnych. Podczas kursów indywidualnych lub w małych dwuosobowych grupach, 70% czasu poświęca się na mówienie. Lektor moderuje dyskusję, dba o równy udział uczestników i wprowadza nowe słownictwo. W razie potrzeb, zmniejsza się czas poświęcony na mówienie, a zwiększa na rozwijanie innych sprawności językowych.

ZALETY

Metoda ENERGY PLUS to połączenie tego, co najlepsze w nauczaniu języków obcych z nowoczesną technologią. Spotykasz się na żywo z lektorem, będąc w domu, pracy lub w innym miejscu, w którym masz dostęp do łącza internetowego.

ZAJĘCIA ON-LINE: WYGODNIE, BEZ POTRZEBY DOJAZDU

Dzięki prostej technologii online, wszyscy widzą się i słyszą w jakości HD. Zajęcia odbywają się w dogodnych dla Ciebie terminach, w grupie lub indywidualnie. Teraz wygodnie, z każdego miejsca i bez straty czasu na dojazdy konwersujesz i skutecznie uczysz się języka.

Jeśli jesteś pracodawcą – Energy Plus podróżuje razem z Twoimi pracownikami – wyjazd służbowy już nigdy nie będzie przeszkadzał w uczestnictwie na zajęciach. Kursanci mogą uczestniczyć w zajęciach z dowolnego miejsca na świecie.

NAUCZANIE ZGODNE Z TWOIM POZIOMEM

Dzięki bezpłatnemu sprawdzeniu Twoich umiejętności języka nauczanego w naszej szkole, zaproponujemy plan nauki, aby zdobywanie wiedzy odbywało się w efektywny i naturalny sposób.

Zamów bezpłatny test językowy

SUKCES NAUKI JĘZYKA TO ZAJĘCIA INDYWIDUALNE LUB MAŁE GRUPY I KONWERSACJE

Nasza metodyka to 70% czasu zajęć poświęconych na konwersacje. Doświadczenie nauczania mówi, że najważniejsza jest nabyta odwaga komunikacji i tego chcemy uczestników zajęć językowych nauczyć. Jeśli dodamy zajęcia indywidualne lub w małych grupach (2-4 osoby) to gwarantuje sukces nauczania.

PROSTOTA

Docieramy wszędzie, gdzie przebywasz lub w przypadku firm, wszędzie gdzie zlokalizowane są oddziały Twojej firmy. Wybierając English Plus nie musisz martwić się o niespójne systemy administracyjne wielu lokalnych dostawców usług szkoleniowych czy różne, trudne do porównania sposoby opisu postępów. Otrzymujesz jedną fakturę i raport, za pomocą którego z łatwością ocenisz i porównasz wyniki wszystkich pracowników.

SKUTECZNOŚĆ

Dlaczego metoda ENERGY PLUS jest skuteczna? Bo uczy komunikacji, a nie regułek. Na zajęciach kładzie nacisk na rozwijanie kompetencji komunikacyjnej, czyli efektywnego porozumiewania się w różnych sytuacjach. Nowe słownictwo i struktury gramatyczne poznajesz w celu wyrażenia swojego zdania, przekazania lub uzyskania informacji. Ucząc się w małej grupie przełamujesz barierę językową, rozwijasz umiejętność rozumienia i strategie komunikacyjne niezbędne do porozumiewania się w nauczanym języku poza zajęciami.

INNOWACYJNOŚĆ

Nowatorskie rozwiązanie nauki online pozwala kursantom na udział w zajęciach ‚na żywo’ z lektorem. Język obcy biznesowy w Energy Plus to najwyższa na rynku, spójna jakość nauczania.