Kursy językowe

Rodzaje kursów

Poniżej przedstawiam listę najpopularniejszych kursów organizowanych przez moją szkołę online.

Kursy językowe dla firm

Energy Plus oferuje różnorodne kursy dla firm zarówno języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego jak i języka polskiego dla obcokrajowców. Klienci cenią elastyczność w podejściu do terminów, tematyki i zakresu szkoleń. Szkoła gwarantuje pełen profesjonalizm z uwzględnieniem istotnych aspektów metodycznych od ustalania szczegółów mającego się odbyć kursu, po jego realizację zakończoną testem końcowym i otrzymaniem certyfikatu uczestnictwa. Szkoła zapewnia indywidualną opiekę związaną ze sprawami organizacyjnymi. Celem nadrzędnym jest przygotowanie szkoleń dla klientów korporacyjnych według potrzeb, nawet jeśli są one zupełnie niestandardowe.

Kursy organizowane są na wszystkich poziomach zaawansowania: od początkującego do zaawansowanego.

Zobacz więcej

General English

Na zajęciach najważniejszy jest rozwój kompetencji ogólnojęzykowych. Szczególny nacisk kładziony jest na interakcję z lektorem i innymi studentami, w przypadku kursów grupowych, dzięki czemu kursanci rozwijają umiejętność komunikacji w języku obcym. Zrównoważone tempo kursu sprzyja harmonijnej nauce nowego słownictwa i zagadnień gramatycznych. Kurs organizowany jest na wszystkich poziomach zaawansowania od Beginner do Advanced.

Zobacz więcej

Intensive General English

Kurs łączy zalety General English z intensywnym treningiem językowym poprzez zwiększenie liczby godzin nauki w semestrze. Tempo nauki jest bardziej dynamiczne, dzięki czemu szybko zauważysz postępy. Lekcje powtórzeniowe pozwalają na wykorzystanie zdobytych umiejętności w praktyce.
Kurs organizowany jest na wszystkich poziomach zaawansowania od Beginner do Advanced.

Zobacz więcej

Konwersacje w języku obcym

Na tych zajęciach będziesz doskonalić przede wszystkim umiejętność komunikowania się. Fantastyczna atmosfera zajęć i odpowiednio dobrane materiały dydaktyczne motywują do rozmowy na bieżące tematy oraz na tematy, którymi się interesujesz. Kurs jest odpowiedni dla słuchaczy języka obcego i polskiego od poziomu Pre-intermediate do Advanced, czyli od A2-C2 według europejskiego systemu opisu kształcenia językowego.

Zobacz więcej

Kurs języka polskiego dla obcokrajowców

Kurs języka polskiego dla obcokrajowców przez Skype lub inną platformę edukacyjną ONLINE to wyjątkowa okazja, by rozpocząć naukę języka polskiego z wykwalifikowanym polskim lektorem bez wychodzenia z domu. Oferta jest w szczególności skierowana do obcokrajowców mieszkających na terenie Polski lub planujących przyjazd do kraju, jak również do wszystkich nierodowitych użytkowników języka polskiego, którzy chcieliby biegle i bezbłędnie opanować język polski i poznać polską kulturę.

Kurs polskiego online to zajęcia indywidualne z polskim lektorem. W ramach zajęć uczeń oraz lektor korzystają z wirtualnej tablicy do zajęć online oraz materiałów szkoleniowych autorskich i podręcznika do nauki. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z polskim lektorem będziesz w stanie nauczyć się poprawnie mówić i pisać w języku polskim. Kurs prowadzony jest dla poziomów A1-C1 według europejskiego systemu opisu kształcenia językowego, czyli od poziomu podstawowego po zaawansowany. Pamiętajcie, że zawsze możecie skorzystać z darmowej lekcji próbnej przed zapisaniem się na kurs polskiego.

Zobacz więcej

Kursy języka angielskiego specjalistyczne i branżowe

Na życzenie kursantów opracowujemy program nauczania do nauki języka angielskiego dostosowany do indywidualnych potrzeb i tematyki na dowolnym poziomie zaawansowania. Mogą to być kursy specjalistyczne i branżowe, rozwijające wiedzę i umiejętności językowe pracowników z danej branży lub dziedziny. Rozwinęliśmy profesjonalny program nauczania kierowany między innymi do pracowników firm medycznych, farmaceutycznych, prawniczych i finansowych.

Zobacz więcej

Kursy języka niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego

Oferujemy indywidualne kursy językowe dla pracowników firm i instytucji z języka niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego. Jeszcze przed pierwszymi zajęciami nasz pracownik kontaktuje się z kursantem, by określić odpowiadające mu terminy zajęć i poznać poziom znajomości danego języka. 
Metodę nauczania dobieramy indywidualnie dla każdego kursanta opierając się na jego początkowych umiejętnościach i modyfikujemy ją w zależności od czynionych postępów. Dzięki temu nauka jest szybsza i bardziej efektywna.

Zobacz kurs z niemieckiego Zobacz kurs z hiszpańskiego Zobacz kurs z francuskiego