Kurs języka hiszpańskiego online

Kurs online z prywatnym lektorem

Jeśli dojazdy do szkoły językowej są dla ciebie męczące bądź uniemożliwiają ci naukę hiszpańskiego ze względu na brak takich kursów w Twojej okolicy i wolałbyś uczyć się wygodnie w domu lub pracy, kurs hiszpańskiego online z prywatnym lektorem nie jest ostatecznością, lecz okazją by doświadczyć czegoś zupełnie nowego. Przekonaj się, że hiszpański online w szkole Energy Plus to nowoczesność i prestiż w połączeniu z efektywną i wygodną nauką.  Jako profesjonalna szkoła językowa online, stawiamy przede wszystkim na najlepszych nauczycieli i udogodnienia technologiczne.  Kursy prowadzą wykwalifikowani lektorzy j. hiszpańskiego z bogatym doświadczeniem metodycznym oraz znający kulturę Hiszpanii, dzięki czemu czas spędzony na nauce hiszpańskiego online może okazać się także niezwykłą podróżą w świat krajów latynoamerykańskich.

Nauka oparta na rozmowie

Kursy hiszpańskiego online prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania A1-C2. Nauka języka w naszej szkole odbywa się w oparciu o metodę komunikacyjną. W trakcie kursu hiszpański online lektor przygotowuje program nauczania do twoich indywidualnych potrzeb. W zależności od tego, czego oczekujesz, pomożemy ci osiągnąć cel. Podczas zajęć korzystasz z interaktywnej platformy oraz dodatkowych narzędzi do nauki hiszpańskiego online – pracujemy nie tylko z podręcznikiem, lecz innymi materiałami dodatkowymi, takimi jak podcasty, filmy. Dzięki temu rozwijamy jednocześnie wszystkie sprawności: mówienie, słuchanie, czytanie oraz pisanie. W trakcie kursu hiszpański online twoje postępy są cały czas monitorowane, a Ty masz stały wgląd do indywidualnego planu nauki.

Jeśli jesteś osobą pełną determinacji chętnie przygotujemy Cię również do prestiżowego egzaminu DELE (Diploma de Español como Lengua Extranjera) na wszystkich poziomach (A1-C2). To jedyny międzynarodowy egzamin, który sygnowany jest przez Ministerstwo Edukacji, Kultury i Sportu Hiszpanii.

EUROPEJSKI SYSTEM OPISU KSZTAŁCENIA JĘZYKOWEGO

Dodatkowo opcje dostępne z kursem hiszpański online:
– tryb elastyczny zajęć;
– pakiet egzaminacyjny przygotowujący do egzaminu DELE;
– nauka w weekendy

Zapytaj o cenę kursu