Dla firm i instytucji

KURSY JĘZYKOWE DLA FIRM

Energy Plus oferuje różnorodne kursy dla firm zarówno języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego jak i języka polskiego dla obcokrajowców. Kursy mogą mieć charakter indywidualny lub grupowy. Nasze kursy kierowane do firm i instytucji i uwzględniają szczególne potrzeby związane z profilem działalności danego przedsiębiorstwa.

ZALETY

Metoda ENERGY PLUS to połączenie tego, co najlepsze w nauczaniu języków obcych z nowoczesną technologią. Spotykasz się na żywo z lektorem, będąc w domu, pracy lub w innym miejscu, w którym masz dostęp do łącza internetowego.

WYBIERZ TEMATYKĘ ZAJĘĆ

Decydując się na naszą szkołę, mają Państwo możliwość wyboru tematyki szkoleń. Będzie to język ogólny, biznesowy lub specjalistyczny. Do naszych zobowiązań zawsze podchodzimy profesjonalnie, dlatego też nie jesteśmy szkołą, która narzuca Państwu standardowy program nauczania. Działamy nieszablonowo i staramy się dopasować kurs do Państwa potrzeb. Klienci cenią elastyczność w podejściu do terminów, tematyki i zakresu szkoleń.

Szkoła gwarantuje pełen profesjonalizm z uwzględnieniem istotnych aspektów metodycznych od ustalania szczegółów mającego się odbyć kursu, po jego realizację zakończoną testem końcowym i otrzymaniem certyfikatu uczestnictwa. Szkoła zapewnia indywidualną opiekę związaną ze sprawami organizacyjnymi. Celem nadrzędnym jest przygotowanie szkoleń dla klientów korporacyjnych według potrzeb, nawet jeśli są one zupełnie niestandardowe.

Pierwszym ważnym elementem współpracy z Energy Plus jest przygotowanie planu nauczania. Po konsultacjach z Państwem optymalizujemy go, by sprostać Państwa oczekiwaniom.

learn3_03
mitting

WYSPECJALIZOWANA KADRA

W swojej pracy stawiamy na kompetencję, dlatego też nasi lektorzy to wyspecjalizowana kadra absolwentów z wykształceniem filologicznym. Dzięki dużemu doświadczeniu, wiedzą jak uczyć efektywnie, aby nasi uczniowie odnosili sukcesy zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym. Życzliwa atmosfera oraz interesujący sposób prowadzenia zajęć pozwalają na szybsze przyswajanie wiedzy i większą radość z osiągania kolejnych etapów edukacji.
 
Jesteśmy elastyczni. Chcemy dać Państwu możliwość wyboru najlepszej formuły zajęć. Kurs językowy może odbywać się w trybie indywidualnym lub grupowym, o dowolnie przez Państwa wybranej porze online. Największym atutem tej formy współpracy jest możliwość łączenia pracowników o tym samym poziomie zaawansowania w grupy mimo, że mieszkają w różnych miejscach w Polsce.

Zapytaj o więcej

RAPORTY ZBIOROWE I INDYWIDUALNE

Przez cały okres trwania kursu, będą Państwo informowani o postępach swoich pracowników. Dodatkowo, raz w miesiącu, przygotowujemy dla Państwa raporty zbiorowe i indywidualne, tak by mieli Państwo pełną kontrolę nad przebiegiem kursu.

CENY KURSÓW

Ceny kursów są ustalane indywidualnie i zależą od ilości uczniów oraz intensywności i tematyki szkoleń. W celu otrzymania oferty szczegółowej zapraszamy do kontaktu.

Zapytaj o cenę
staty
tlumaczenia

TŁUMACZENIA

Energy Plus oferuje również swoim klientom korporacyjnym oraz indywidualnym usługi translacyjne w takich parach jak: język polski < > język angielski, język polski < > język niemiecki, język polski < > język francuski, język polski < > język hiszpański, a także język polski < > język fiński, język fiński < > język angielski. Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania usług translacyjnych w innych językach.

Ponadto zajmujemy się korektą tekstów w wyżej wymienionych językach lub innych na życzenie klienta, a także zapewniamy naszą pomoc w jakichkolwiek innych kwestiach językowych.

Skontaktuj się z nami